• image image image image

Архив

Қ. А. Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінде 6D110200 – "Қоғамдық денсаулық сақтау" мамандығы бойынша философия докторы (PhD) дәрежесін зерттеуге арналған Садықова Әсел Дәулетбаеваның "аридті аймақта тұратын артық салмағы бар адамдарда полиморбидті құрамдар кезіндегі негізгі өлімге әкелетін салдарлардың қауіп факторы"тақырыбында диссертациялар қорғаудан тұрады.

Диссертация Қ. А. Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінің арнайы клиникалық пәндер кафедрасында орындалды.

Қорғау тілі-Орыс тілі.

Рецензент:

Каусова Галина Калиевна-медицина ғылымдарының докторы, профессор, Алматы қ. ҚР ДСМ жанындағы "ДСМ" Қазақстан Медицина Университетінің жалпы денсаулық және әлеуметтік ғылымдар кафедрасының меңгерушісі

Тұрдалиева Ботагөз Саитқызы-медицина ғылымдарының докторы, профессор, "Қазақ Ұлттық заманауи білім беру медициналық университеті" АҚ Ғылым және инновациялар департаментінің директоры, Алматы қ.

Ғылыми кеңесші:

Молдалиев Икилас Сүйіндікұлы-медицина ғылымдарының докторы, профессор, Қ. а. Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінің медицина факультетінің деканы, Түркістан қаласы.

Құрақбаев құрал Құрақбайұлы-медицина ғылымдарының докторы, профессор, С. Д. Асфендиярова атындағы Қазақ ұлттық медицина университетінің "экономикалық теориялар курсы бар денсаулық сақтау және медициналық сақтандыру экономикасы" кафедрасының меңгерушісі, Алматы қаласы.

Гржибовский Андрей Мичиславович-MD. PhD, Солтүстік мемлекеттік медицина университетінің ОҒЗИ директоры, Архангельск қ., Солтүстік-Шығыс федералды университетінің профессоры, Якутск қ.

Қорғау 2018 жылғы 22 желтоқсанда сағат 10.00-де Қ.а. Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті жанындағы "Қоғамдық денсаулық сақтау"мамандығы бойынша диссертациялық кеңесте Түркістан қ., б. Саттарханов к-сі, 29, сарай мәдениеті, кіші конференц-зал мекенжайында тұрады.

• АннотацияШолу
    • Отандық басшының пікірі
    • Шетелдік кеңесшінің пікірі
    • Ғылыми еңбектер тізімі
    • Бейнежазба

Қ. А. Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінде 6D110200-"Қоғамдық денсаулық сақтау" мамандығы бойынша "Оңтүстік Қазақстан облысының еңбекке жарамсыз жастағы тұрғындары үшін алғашқы медициналық-санитарлық көмекті (МСАК) оңтайландыру" тақырыбында философия докторы (PhD) дәрежелерін оқуға диссертациялар қорғады.

Диссертациялық жұмыс "Х. А. Ясауи. №1 Жалпы дәрігерлік практика" кафедрасында орындалды.

Қорғау тілі-Қазақ тілі.

Ресми рецензенттер:

Жақсыбергенов Абай Маратұлы-медицина ғылымдарының докторы,Қ.а. Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінің "Педиатрия" кафедрасы профессорының м. а., Шымкент қаласы.

Бектібаева Назипа Шакмановна-медицина ғылымдарының кандидаты, Оңтүстік Қазақстан медицина академиясының "№1 Жалпы дәрігерлік практика" кафедрасының доцентінің м. а., Шымкент қ.

Ғылыми кеңесші:

Тұрселбаев Нұрдилла Келжанұлы-медицина ғылымдарының докторы, Қ. а. Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінің" №1 Жалпы дәрігерлік практика " кафедрасының профессоры, Шымкент қ.

Бұлешов Мырзатай Әбілдайұлы-медицина ғылымдарының докторы, Қ. а. Ясауи атындағы ХҚТУ "Профилактикалық медицина және стоматологиялық пәндер" кафедрасының профессоры, Түркістан қаласы.

Мұстафа Нежми Илхан-MD, PhD, Гази университеті, Түркия Республикасы, Анкара қаласы.

Қорғау 2018 жылғы 21 желтоқсанда сағат 10.00-де Қ. а. Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті жанындағы "Қоғамдық денсаулық сақтау" мамандығы бойынша диссертациялық кеңесте Түркістан қ., Саттарханов к-сі, 29, сарай мәдениеті, кіші конференц-зал мекенжайында болады.

• Аннотация
    • Ғылыми еңбектер тізімі
    • Отандық кеңесшінің пікірі
    • Шетелдік кеңесшінің пікірі
    • Шолу
    • Қорғаудың бейнежазбасы

Хабарландыру

Қ. А. Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінде 6D110200-"Қоғамдық денсаулық сақтау" мамандығы бойынша "еңбекке қабілетті жастағы қала тұрғындарының жарақаттануының әлеуметтік – гигиеналық аспектілері"тақырыбында философия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін алуға арналған диссертация қорғалады.

Диссертация ХҚТУ профилактикалық медицина кафедрасында орындалды.Ясауи. Орыс тілінде қорғау.

Рецензенттер:

1. Тузельбаев Н.К.- м.ғ. д., ХҚТУ жалпы дәрігерлік практика кафедрасының профессоры. Ясауи, Шымкент қ.

2. Керімбаева з. а. - м.ғ. д., профессор, меңгеруші.Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік фармацевтикалық академиясының фармакология, фармакотерапия және клиникалық фармакология кафедрасы, Шымкент қ.

Ғылыми кеңесшілер:

1.Бұлешов Мырзатай Әбілдайұлы-медицина ғылымдарының докторы, профессор, Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік фармацевтикалық академиясының "Қоғамдық денсаулық сақтау-1" кафедрасының меңгерушісі, Шымкент қ.

2. Қуандықова Айнаш Кеңесбайқызы-м. ғ. д., профессор, Қ. а. Ясауи атындағы ХҚТУ профилактикалық медицина кафедрасының меңгерушісі, Түркістан қ.

3.Гржибовский А.М. — MD, PhD, профессор, Ұлттық Қоғамдық денсаулық сақтау институтының аға кеңесшісі, Осло қ., Норвегия.

Қорғау 2016 жылғы 26 тамызда сағат 15.00-де Қ. а. Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті жанындағы диссертациялық кеңесте өтеді: Түркістан қ., Бекзат Саттарханов даңғылы, 29, мәдениет сарайы, кіші конференц-зал.

• Аннотация
    • Шолу