• image image image image

Хабарландырулар

Докторанттардың диссертациялары талқыланады

Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінің «8D01502 – Математика» және «8D01503 – Физика» білім бағыттары бойынша философия докторы (PhD) бейіні дәрежелерін беру үшін диссертацияларды қорғау жөніндегі Диссертациялық Кеңесі жанындағы Ғылыми семинарда төмендегі докторанттардың диссертациялық жұмыстарының талқылауы болады:

Диссертация тақырыбы: «Мектеп экспериментінің техникасы курсы негізінде болашақ физика мұғалімдерінің тәжірибелік дайындығын жетілдіру».

Отандық ғылыми кеңесшілері:

Турмамбеков Торебай Абдурахманович – физика-математика ғылымдарының докторы, доцент.

Шуиншина Шолпан Мырзақасымовна – педагогика ғылымдарының кандидаты, доцент.

Шетелдік ғылыми кеңесшісі: Ефремова Надежда Феодоровна – педагогика ғылымдарының докторы, профессор (Ресей, Мәскеу).

Рецензенттер:

Ешимова Ұлтай Зікірқызы – п.ғ.к., «Өрлеу» БАҰО» АҚФ Қызылорда облысы бойынша ПҚБАИ инновациялық білім беру және ақпараттық технологиялар кафедрасының меңгерушісі.

Жолдасбеков Әбдіманат Әбдіразақұлы – п.ғ.д., профессор.

Диссертация тақырыбы: «Физиканы оқытуда болашақ мұғалімдердің әдістемелік құзіреттілігін дамыту».

Отандық ғылыми кеңесшілері:

Сарыбаева Алия Хожанқызы – педагогика ғылымдарының кандидаты, доцент.

Шетелдік ғылыми кеңесші: Али Чорух Якубулы – доктор, профессор (Сакарья, Туркия).

Рецензенттер:

Жарылгапова Дина Муратовна – Қорқыт Ата атындағы Қызылорда гуманитарлық университеті, Физика – математика кафедрасының профессоры.

Ниязова Гулжан Жолаушиевна – п.ғ.к., доцент, Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті.

Диссертация тақырыбы: «Болашақ физика мұғалімдерінің пәндік құзіреттілігін «Механика» пәнін ағылшын тілінде оқыту негізінде дамыту».

Отандық ғылыми кеңесші:

Раманкулов Шерзод Жумадуллаевич – PhD-докторы, доцент м.а.

Рецензенттер:

Тұрсынбаев Абай Зәкірұлы –п.ғ.к., доцент, Түркістан облысы Әдістемелік орталығының директоры.

Тәңірбергенов Медеубек – п.ғ.д., профессор, Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті.

Ғылыми семинар 2021 жылғы 7-сәуірде сағат 15.00-де өтеді.

Мекен-жайы: 161200, Түркістан қаласы, Б.Саттарханов көшесі 29. 3-оқу ғимараты, (Физика кафедрасы, 307 аудитория).

Zoom онлайн конференциясы:

Идентификатор: 628 605 0190