Жетістіктер

І орын – Құлжа Гүлім «Драматургиялық шығармалармен жұмыс жасаудың негізгі принциптері» ӨАК-011, жетекші: аға оқытушы Ұ.А.Кулетова.

ІІ орын  - Жақсыбекова Әтіргүл,     «Бастауыш сынып оқушыларының рухани мәдениетін дамыту  жолындағы халық музыкасының  рөлі» ӨМБ-811, жетекші: п.ғ.д., профессор Р.Ш.Сыдыкова.

ІІ орын – Фехер Богларка «Золтан Кодайдың музыкалық тәрбие саласындағы қосқан үлесі» ӨДМ-111, жетекші Өнертану кандидаты, доцент А.Т.Айтуарова.

ІІІ орын – Әлімжанова Жадыра     «Ақ өлеңмен жазылған шығармаларды оқу стилі» ӨАК-911, жетекші: аға оқытушы  С.Қырқынбекова.

ІІІ орын  - Болатқызы Дамира    «Бибигүл Толегенованың өмірі мен шығармашылығы» ӨВК-911, жетекші: магистр-оқытушы Д.А.Ургенишбаева.

Пәндік олимпиадаларда жүлделі орын алған студенттердің жетекшісі болу. - Республикалық (ҚР БҒМ тізіміндегі) - ІІІ дәрежелі Лауреаттық  Диплом –  У.Шекспир «Макбет» қойылымы  ХІV  Республикалық студенттер арасындағы пәндік олимпиадасы 6В02192 – Актерлік өнер мамандығы «Актер шеберлігі» пәні бойынша» Т.Жүргенов ат. ҚҰӨА, Алматы, 2022.

Пәндік олимпиадаларда жүлделі орын алған студенттердің жетекшісі болу. - Республикалық (ҚР БҒМ тізіміндегі) - ІІІ дәрежелі Лауреаттық  Диплом – Алпысбек Д., Әмірбек С.  ХІV  Республикалық студенттер арасындағы пәндік олимпиадасы В027- Театр өнері – Актерлік өнер білім беру бағдарламасы «Би»  пәні бойынша «Сергеліден болған сергелілер» Т.Жүргенов ат. ҚҰӨА, Алматы, 2022.

ІІІ Дәрежелі Лауреаттық диплом – ХІV Республикалық студенттер арасындағы пәндік олимпиадасы  6В02116-Дәстүрлі музыка өнері білім беру бағдарламасы бойынша, (ӨДМ-811 топ студенті Қуандық Нұрдәулет)  «Домбыра» номинациясы бойынша 30-31.03.2022. Алматы Құрманғазы атындағы ҚҰК.