Yasawi Бизнес-инкубаторы бағдарламаның бесінші ағымы басталғанын хабарлайды!

• 09.09.2024

Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті Yasawi Бизнес-инкубатор бағдарламасының бесінші ағымының басталғанын қуана хабарлайды! Бұл студенттерге, оқытушыларға және өз идеяларын дамытуға және оларды табысты стартаптарға айналдыруға ұмтылатындардың барлығына бірегей мүмкіндік.

Тіркелу 2024 жылдың 14 қыркүйегіне дейін ашық
Басталу күні: 2024 жылғы 16 қыркүйек

Бизнес-инкубатор не ұсынады?
Yasawi Бизнес-инкубаторы – бұл жай ғана білім беру бағдарламасы емес, бұл кәсіпкерлік дағдыларды дамытуға, инновациялық жобаларды құруға және кәсіби дамудың жаңа деңгейіне шығуға арналған платформа.

Қатысудың негізгі артықшылықтары:

Жетекші сарапшылардың мастер-кластары: Бағдарламаға қатысушылар табысты кәсіпкерлерден, инвесторлардан және әртүрлі саладағы кәсіпкерлерден құнды білім мен дағдыларды ала алады.

Нақты жобалармен жұмыс: Бағдарлама тәжірибеге негізделген. Қатысушылар тәжірибелі трекерлер мен тәлімгерлерден практикалық көмек пен кеңестер ала отырып, өз жобаларында жұмыс істейді.

Кәсіпкерлік қауымдастыққа қол жеткізу: Yasawi стартаперлер қауымдастығының бір бөлігі болу – бұл өз жобасын одан әрі дамыту үшін серіктестер, инвесторлар және пікірлес адамдарды табудың бірегей мүмкіндігі.

Презентациялар мен инвестицияларға арналған алаң: Бағдарламаға қатысушылар инкубатордың негізгі іс-шараларында инвесторлар мен әлеуетті серіктестер алдында өз идеяларын ұсынуға мүмкіндік алады.

Кім қатыса алады?
Бағдарлама университеттің барлық студенттеріне, қызметкерлеріне және түлектеріне, сондай-ақ шығармашылық идеялары бар және оларды жүзеге асыруға ұмтылатын адамдарға ашық.

Қалай өтініш беруге болады?
Бағдарламаның бесінші ағымына қатысу үшін 2024 жылдың 14 қыркүйегіне дейін тіркелу қажет. Тіркелу сілтеме арқылы жүзеге асырылады https://forms.amocrm.ru/rdlttlv. Асығыңыздар – орындар саны шектеулі!

Yasawi Бизнес-инкубаторы – бұл идеяны сәтті жобаға айналдыру және инновациялық болашақтың бір бөлігі болу мүмкіндігі! Бесінші ағымға қосылу және стартап табысқа жету жолын бастау мүмкіндігін жіберіп алмаңыз.

Қосымша ақпарат алу және тіркелу үшін біздің ресми сайтқымызға немесе @yasawi_startup Instagram парақшасына қосылыңыз.