Кіріспе

Ақпараттық технологиялар департаменті

imageАқпараттық технология департаменті басты мақсаты университеттегі оқу үдерісін ақпараттық және техникамен қамтамасыз ету, жаңа ақпараттық технологияларды оқу үдерісіне енгізу болып табылады. Даму стратегиясы бойынша, университетті ақпараттандыруға, жалпы университеттік ақпараттық инфра жүйені дамытуға, жаңа ақпараттық технологияларды оқу үдерісіне енгізуге, іс жүргізу жұмысын және университеттің іс-қағаздарын автоматтандыруға бағытталған. IT департаментінің негізгі қызметтерінің бірі интеграцияланған жаңа ақпараттық жүйе құру, ақпараттық интернет кеңістігінде университет өкілдерін ұйымдастыру, студенттер мен оқытушыларды жаңа электрондық қызметтермен таныстыру, оқу орынында толықтай ақпараттық-білім бірлескен корпоративтік портал құру. Департамент арнайы бағытталған мақсат бойынша Университетті ақпараттандыру жұмыстарын орындап, университеттің құрылымдық бөлімшелерін техникалық жабдықтармен қамтамасыз етеді, қолданушыларға жоғарғы сапалы қызмет көрсетеді, орталықтың стратегиялық міндеттерін орындауда жаңа ақпараттық технологияларды қолданады.