10k+

Білімгер

Экономика, басқару және құқық факультеті

Біз туралы

Экономика, басқару және құқық факультетінің атауы мен құрылымы бірнеше рет өзгергендігіне қарамастан университет ашылған алғашқы күннен бастап құрылған  факультеттердің бірі болып саналады және факультет түлектері елімізде, алыс-жақын шет елдерде табысты қызмет етуде. Бүгінгі таңда факультетте үш деңгейде (бакалавр, магистратура, докторантура)  24 білім беру бағдарламасы бойынша білікті, бәсекеге қабілетті маман даярланады. Бакалавриатта 11, магистратурада 8, докторантурада 5 білім беру бағдарламалары бойынша маман дайындаумен факультет құрамындағы Менеджмент және туризим, Мемлекеттік басқару және халықаралық қатынастар, Экономика, қаржы және есеп, Құқықтану кафедраларының профеесор оқытушылары айналысады. Білімгерлер үшін білім беру бағдарламасының ерекшеліктеріне сәйкес жасақталған интерактивті дәрісханалар, сот залы, 1С бухгалтерия кабинеті, оқу залы, спорт кешені, компьютер кабинеттері жұмыс істейді.

Соңғы хабарландырулар

Хабарландырулар