shape
shape

ОПҚ

Team
профессор ҚР Құрметті спорт қайраткері

Абдисадык Халилаев

Дене тәрбиесі және бастапқы әскері дайындық кафедрасы
Team
профессор Ғылым докторы

Бахытжан Мухамеджанов

Дене мәдениеті кафедрасы
Team
профессор Ғылым кандидаты

Бегахмет Абусейтов

Дене мәдениеті кафедрасы
Team
профессор Ғылым кандидаты

Жакипбек Касымбеков

Дене мәдениеті кафедрасы
Team
профессор Ғылым кандидаты

Копжасар Баетов

Дене мәдениеті кафедрасы
Team
профессор Ғылым кандидаты

Оналбек Дуйсенов

Дене мәдениеті кафедрасы
Team
профессор Ғылым докторы

Тынысбек Қоңыратбай

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
профессор ҚР Құрметті спорт қайраткері

Ермек Сейдахметов

Дене тәрбиесі және бастапқы әскері дайындық кафедрасы
Team
профессор Ғылым кандидаты

Ержан Ауелбеков

Бейнелеу өнері кафедрасы
Team
профессор Ғылым кандидаты

Гулжамал Махмудова

Бейнелеу өнері кафедрасы
Team
доцент Ғылым кандидаты

Алма Кужахметова

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
доцент ҚР Құрметті спорт қайраткері

Абдыкалык Абдиллаев

Дене мәдениеті кафедрасы
Team
доцент PhD.

Багдат Баймуханбетов

Дене тәрбиесі және бастапқы әскері дайындық кафедрасы
Team
доцент ҚР Мәдениет қайраткері

Сауранбек Елеуов

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
доцент ҚР Құрметті спорт қайраткері

Серик Акназаров

Дене тәрбиесі және бастапқы әскері дайындық кафедрасы
Team
аға оқытушы ҚР Мәдениет қайраткері

Максат Айтжанов

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
аға оқытушы ҚР Мәдениет саласының үздігі

Шакен Амантуров

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
аға оқытушы Бакалавр

Ардак Балажанова

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
аға оқытушы

Алмира Накбаева

Бейнелеу өнері кафедрасы
Team
аға оқытушы ҚР Мәдениет қайраткері

Айдар Наурызбаев

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
аға оқытушы Бакалавр

Гаухар Ахетова

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
аға оқытушы

Абилкасим Ибраев

Дене тәрбиесі және бастапқы әскері дайындық кафедрасы
Team
аға оқытушы ҚР Мәдениет қайраткері

Айжан Тобагабылова

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
аға оқытушы ҚР Мәдениет саласының үздігі

Айткуль Сейтметова

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
аға оқытушы

Ажар Сәдібек

Бейнелеу өнері кафедрасы
Team
аға оқытушы Ғылым кандидаты

Алия Куздеубаева

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
аға оқытушы Подполковник

Алмазхан Асанов

Дене тәрбиесі және бастапқы әскері дайындық кафедрасы
Team
аға оқытушы PhD.

Алпамыс Алтынбеков

Дене мәдениеті кафедрасы
Team
аға оқытушы PhD.

Алпамыс Рахымжанов

Дене тәрбиесі және бастапқы әскері дайындық кафедрасы
Team
аға оқытушы Магистр 

Арман Койшибаев

Дене тәрбиесі және бастапқы әскері дайындық кафедрасы
Team
аға оқытушы PhD.

Асел Ерденова

Бейнелеу өнері кафедрасы
Team
аға оқытушы Магистр 

Асылзат Ибраева

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
аға оқытушы PhD.

Бағлан Ермаханов

Дене мәдениеті кафедрасы
Team
аға оқытушы

Бахадыр Тажиметов

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
аға оқытушы

Бахытжан Ахмедов

Дене тәрбиесі және бастапқы әскері дайындық кафедрасы
Team
аға оқытушы Полковник

Бахытжан Куанышбаев

Дене тәрбиесі және бастапқы әскері дайындық кафедрасы
Team
аға оқытушы Магистр 

Баймурат Абдукаримов

Дене тәрбиесі және бастапқы әскері дайындық кафедрасы
Team
аға оқытушы Магистр 

Биназар Баетов

Дене тәрбиесі және бастапқы әскері дайындық кафедрасы
Team
аға оқытушы ҚР Мәдениет саласының үздігі

Бөкенбай Жұмаділлә

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
аға оқытушы Магистр 

Дархан Ельжанов

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
аға оқытушы Магистр 

Дуйсенбек Баетов

Дене мәдениеті кафедрасы
Team
аға оқытушы Магистр 

Ерасыл Каумбаев

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
аға оқытушы PhD.

Ержан Рысымбетов

Бейнелеу өнері кафедрасы
Team
аға оқытушы ҚР Мәдениет қайраткері

Ержан Исатаев

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
аға оқытушы Магистр 

Ермек Мамбетаев

Бейнелеу өнері кафедрасы
Team
аға оқытушы Ғылым кандидаты

Галымжан Худияров

Дене мәдениеті кафедрасы
Team
аға оқытушы Магистр 

Гульнар Абдуллаева

Бейнелеу өнері кафедрасы
Team
аға оқытушы ҚР Мәдениет саласының үздігі

Гульназия Тауекелова

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
аға оқытушы PhD.

Гузал Масадикова

Бейнелеу өнері кафедрасы
Team
аға оқытушы

Иманали Сайманов

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
аға оқытушы Магистр 

Калдыбек Дуйсенов

Дене тәрбиесі және бастапқы әскері дайындық кафедрасы
Team
аға оқытушы PhD.

Гульбану Кошенова

Бейнелеу өнері кафедрасы
Team
аға оқытушы

Мейрамкуль Кекилбекова

Дене тәрбиесі және бастапқы әскері дайындық кафедрасы
Team
аға оқытушы Магистр 

Мереке Айдарша

Бейнелеу өнері кафедрасы
Team
аға оқытушы Магистр 

Мурат Шаханбаев

Бейнелеу өнері кафедрасы
Team
аға оқытушы

Мырзабек Сабыр

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
аға оқытушы

Нартай Тульбасиев

Дене мәдениеті кафедрасы
Team
аға оқытушы

Нуржан Калиев

Дене тәрбиесі және бастапқы әскері дайындық кафедрасы
Team
аға оқытушы Магистр 

Раушан Ельжанова

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
аға оқытушы Магистр 

Роллан Нарықбай

Дене тәрбиесі және бастапқы әскері дайындық кафедрасы
Team
аға оқытушы Магистр 

Сабит Сопбеков

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
аға оқытушы Магистр 

Салтанат Кыркынбекова

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
аға оқытушы Подполковник

Серибай Мамбеталиев

Дене тәрбиесі және бастапқы әскері дайындық кафедрасы
Team
аға оқытушы Магистр 

Талшын Мустапаева

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
аға оқытушы ҚР Мәдениет саласының үздігі

Улбосын Кулетова

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
аға оқытушы Ғылым кандидаты

Умиткул Мелдебекова

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
аға оқытушы ҚР Мәдениет саласының үздігі

Аякөз Якуб

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
аға оқытушы

Талапбай Касенов

Дене тәрбиесі және бастапқы әскері дайындық кафедрасы
Team
оқытушы Магистр 

Айжан Жолымбекова

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
оқытушы Магистр 

Аңсат Кеңесбай

Дене мәдениеті кафедрасы
Team
оқытушы Магистр 

Динара Есеналиева

Бейнелеу өнері кафедрасы
Team
оқытушы Магистр 

Ербол Абуов

Дене мәдениеті кафедрасы
Team
оқытушы Магистр 

Жангали Мусаев

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
оқытушы Магистр 

Канат Джумабаев

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
оқытушы Магистр 

Кулзира Касимбекова

Бейнелеу өнері кафедрасы
Team
оқытушы Магистр 

Ляззат Телбаева

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
оқытушы Магистр 

Малика Мухамеджанова

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
оқытушы Магистр 

Мендигани Жусипбаев

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
оқытушы Магистр 

Меруерт Сейсембекова

Бейнелеу өнері кафедрасы
Team
оқытушы Магистр 

Молдир Матеева

Бейнелеу өнері кафедрасы
Team
оқытушы Магистр 

Нарыбек Абдукаримов

Бейнелеу өнері кафедрасы
Team
оқытушы Магистр 

Нуржан Ауелбеков

Бейнелеу өнері кафедрасы
Team
оқытушы Магистр 

Нуржигит Есентаев

Дене мәдениеті кафедрасы
Team
оқытушы Магистр 

Саяра Ергешова

Бейнелеу өнері кафедрасы
Team
оқытушы Магистр 

Турехан Кулманбетов

Дене мәдениеті кафедрасы
Team
Меңгеруші ҚР Мәдениет қайраткері

Алымбай Ботақараев

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
Бакалавр

Молдер Искакова

Дене мәдениеті кафедрасы
Team

Галия Оралова

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team

Гульнар Башбенова

Дене тәрбиесі және бастапқы әскері дайындық кафедрасы
Team
Бакалавр

Алия Шайхисламова

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team

Мақсат Сәрсенбаев

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
PhD.

Акнур Дуйсебекова

Спорт және өнер факультеті
Team
Бакалавр

Светлана Волошина

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team

Шахсанам Алихан

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team

Гульнур Жумартова

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
Бакалавр

Серик Кинабаев

Бейнелеу өнері кафедрасы
Team
Бакалавр

Асан Жайынбаев

Бейнелеу өнері кафедрасы
Team
Бакалавр

Зәмира Байназарова

Бейнелеу өнері кафедрасы
Team
Магистр 

Самат Алтышев

Бейнелеу өнері кафедрасы
Team
Бакалавр

Саламат Утемалиева

Дене мәдениеті кафедрасы
Team

Жанболат Рсимбетов

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
Бакалавр

Ансаған Сарсенбай

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
Бакалавр

Мәдина Байбол

Спорт және өнер факультеті
Team
Магистр 

Ирина Ковылина

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
Жоқ

Асан Жайынбаев

Бейнелеу өнері кафедрасы
Team
Жоқ

Мухтар Сарыбаев

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
Бакалавр

Айсулу Ерназарова

Спорт және өнер факультеті
Team
Бакалавр

Айымторы Шорабаева

Спорт және өнер факультеті
Team

Акмарал Турсунбаева

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team

Айгуль Ургенишбаева

Орындаушылық өнер кафедрасы
Team
Бакалавр

Нұрсұлтан Назаров

Орындаушылық өнер кафедрасы