Жалпы хирургия

Білімгер

Жалпы хирургия

Біз туралы

2004 жылы қазан айының 28-і жұлдызында Қ.А. Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінің Ғылыми Кеңес шешімі негізінде медицина факультетінің құрамында «Жалпы хирургия» кафедрасы ашылып кафедра меңгерушісі болып м.ғ.к., доцент Мұрат Сағынәліұлы Жүнісов сайланды.

2011-2012 оқу жылында  кафедра меңгерушісі болып  м.ғ.д., доцент Ғалымжан Мамырбекович Елікбаев қызмет атқарды.

2013-2014 оқу жылында кафедра атауы «Жалпы хирургия, инструментальды диагностика және фармакология» кафедрасы болып, кафедра меңгерушісі болып м.ғ.к., доцент Мұрат Сағынәліұлы Жүнісов жұмыс атқарды.

2014-2015 оқу жылынан бастап кафедра меңгерушісі болып м.ғ.к., доцент м.а. Нұрпейіс Құдайбергенұлы Төлежанов жұмыс істеп келе жатыр.

Білім беру бағдарламасы

Білімгер