Бағдарламалар

Экономика, басқару және құқық факультеті / Менеджмент және туризм кафедрасы / Магистратура

7M04119 - Менеджмент магистратура бағдарламасы

Course Image Экономика, басқару және құқық факультеті Менеджмент және туризм кафедрасы

• Тұтынушылардың ерекшеліктері мен талаптарын тұтынушылық мәдениетке әсер ету құралдарын шешуде тиімділігі мен дамыған нарықтардағы ағымдық үрдістерді саралай келе бизнестің қазіргі заманғы жүйесін тиімді ұйымдастырады.
  • Көшбасшылықтың түрлі стильдерін, соның ішінде сыни жағдайларда көшбасшылықты қалай игеру туралы түсініктерді қалыптастыра отырып көшбасшылық қасиет дағдыларын дамытады.

• Магистратураға түсетін университеттің түлектері білім беру бағдарламаларының топтары үшін кешенді тест тапсырады, олар шет тілінен тестін, білім беру бағдарламаларының кәсіби тестін, оқуға дайындықты анықтауға арналған тесттен тұрады. Магистратураға ағылшын тілінде білім алушылар білім беру бағдарламаларының топтары үшін кешенді ағылышын тілінде тест тапсырады және қазақ немесе орыс тілдерінде оқуға дайындықты анықтайтын (таңдау бойынша) тестілеуден өтеді. Магистратураға қабылдау жоғары білім берудің білім бағдарламаларын меңгерген тұлғалардың оқуға түсу емтихандарының нәтижелері бойынша конкурстық негізде жүзеге асырылады. Шетел азаматтарын магистратураға қабылдау ақылы негізде жүзеге асырылады. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларын iске асыратын бiлiм беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 600 бұйрығы (Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2023 жылғы 26 қаңтардағы № 29 бұйрығымен өзгеріс енгізілген).
  • Бизнес құрылымдар.
  • Өндірістік өнеркәсіптер.
  • Әртүрлі меншік формасындағы ұйымдар мен фирмалар.
  • Мемлекеттік басқару органдары.
  • Қаржылық ұйымдар.
  • Жобалық ғылыми-зерттеу институттары.
  • Ғылыми-өндірістік институттар.
  • Мемлекеттік және мемлекеттік емес жоғары оқу орындары.
  • Бақылау-аналитикалық қызметтің мекемелер.
  • Стандарттау және сертификаттау орталықтары.
  • Білім беру саласындағы уәкілетті және жергілікті атқарушы органдар.