Бағдарламалар

Экономика, басқару және құқық факультеті / Менеджмент және туризм кафедрасы / Магистратура

7M04160 - Денсаулық сақтау саласындағы менеджмент магистратура бағдарламасы

Course Image Экономика, басқару және құқық факультеті Менеджмент және туризм кафедрасы

• Стратегиялық мақсаттарға қол жеткізуде қаржылық есептілік пен талдау әдістерін,  тиімді жобаларды қаржыландыруда жобалық. басқару құралдары мен тәсілдерін қолдана отырып медициналық ұйымдардың маркетингтік және даму стратегиясын әзірлеу.
  • Бизнестің тиімділігін талдау және бағалау әдіснамасын пайдаланып, сондай-ақ адам ресурстарын басқаруды  тиімді жүргізуде. қазіргі заманғы әртүрлі HR-технологияларды қолдана отырып  денсаулық сақтау саласында бизнесті ұйымдастыруды жүзеге асыру.

• Магистратураға түсетін университеттің түлектері білім беру бағдарламаларының топтары үшін кешенді тест тапсырады, олар шет тілінен тестін, білім беру бағдарламаларының кәсіби тестін, оқуға дайындықты анықтауға арналған тесттен тұрады. Магистратураға ағылшын тілінде білім алушылар білім беру бағдарламаларының топтары үшін кешенді ағылышын тілінде тест тапсырады және қазақ немесе орыс тілдерінде оқуға дайындықты анықтайтын (таңдау бойынша) тестілеуден өтеді. Магистратураға қабылдау жоғары білім берудің білім бағдарламаларын меңгерген тұлғалардың оқуға түсу емтихандарының нәтижелері бойынша конкурстық негізде жүзеге асырылады. Шетел азаматтарын магистратураға қабылдау ақылы негізде жүзеге асырылады.
  • Денсаулық сақтау жүйесі.
  • Денсаулық сақтау саласындағы менеджмент.
  • Стратегиялық басқару шешімдерін қабылдау үшін ұйым қызметінің әртүрлі бағыттары бойынша басқарушылық зерттеулер.
  • Обьектілерде ұйымдастырушылық – басқарушылық қатынастардың тиімді жүйесін құру және қолдану.
  • Стратегиялық және тактикалық жоспарлау әдістері, ережелері мен процедуралары.
  • Талдау, есептік – нормативтік, кеңес беру қызметтері.
  • Басқарудың ғылыми – әдістемелік және ұйымдастырушылық – әдістемелік базасын құру.
  • Ұйымдастырушылық жобалау және жобаларды техникалық – экономикалық негіздеу болып табылады.