Бағдарламалар

Әлеуметтік - гуманитарлық ғылымдар факультеті / Тарих кафедрасы / Бакалавриат

6B02231 - Тарих

Course Image Әлеуметтік - гуманитарлық ғылымдар факультеті Тарих кафедрасы

• Отан және дүниежүзі тарихы кезеңдерінің даму ерекшеліктері, тарихи үдерістері, құбылыстары мен оқиғалары туралы іргелі білімдерін меңгереді .
  • Гуманитарлық салада инновациялық технологияларды қолдана отырып, тарих ғылымдарының теориялық-методологиялық зерттеу әдістер кешенін меңгереді .

• Тарих бойынша гуманитарлық білім бакалавры білім беру бағыты бойынша оқуға түсушілер үшін талапкердің жалпы орта (толық) білімі немесе орта арнаулы кәсіптік білімі туралы мемлекеттік үлгідегі құжаты және Ұлттық бірыңғай тесті тапсырып шекті балды жинаған қорытындысы болуы қажет. Шетелден келетін талапкерлер ақылы негізде оқитын жағдайда сұхбат арқылы қабылданады (тілдік дайындықтан және білім берудің міндетті деңгейін меңгеру үшін), (Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларын iске асыратын бiлiм беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың үлгілік қағидалары №600 31.10.2018ж.).

• Kәсіби қызмет объектілері жалпы білім беретін және арнаулы мектептер, лицей, гимназия, колледждер, жоғары оқу орындары, тарих кабинеттері, орта және орта кәсіптік білім беру ұйымдарында, мұрағаттарда, музейлерде, сараптамалық-аналитикалық орталықтарда, ақпараттық-аналитикалық бағыттағы қоғамдық және мемлекеттік ұйымдарда, бұқаралық ақпарат құралдарында (соның ішінде электронды), мемлекеттік органдар, басқару және жергілікті басқару, туристік және экскурсиялық ұйымдарда.