Бағдарламалар

Спорт және өнер факультеті / Бейнелеу өнері кафедрасы / Бакалавриат

6B02126 - Дизайн

Course Image Спорт және өнер факультеті Бейнелеу өнері кафедрасы

• Түстер гаммасы мен колоритін  зерттеп,  көркем  шығармашылық ойлау  қабілеттерін  дамытып,   дизайн композициясының  үлгілерін жасайды.,
  • Сән  кескіндемесінің  әдістерін  қолданып,  дизайнерлік   креативті  ойлау  арқылы, киімнің   техникалық   және көркем  эскиздерін  жасайды.
  • Дизайн білім беру бағдарламасы бойынша оқуға түсушілер үшін талапкердің жалпы орта (толық) білімі немесе орта арнаулы кәсіптік білімі туралы мемлекеттік үлгідегі құжаты және Ұлттық бірыңғай тесті тапсырып шекті балды жинаған қорытындысы және шығармашылық емтихандардан сәтті өткен болуы қажет. Шетелден келетін талапкерлер ақылы негізде оқитын жағдайда сұхбат арқылы қабылданады. (тілдік дайындықтан және білім берудің міндетті деңгейін меңгеру үшін). (Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларын iске асыратын бiлiм беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 600 бұйрығы (Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2023 жылғы 26 қаңтардағы № 29 бұйрығымен өзгеріс енгізілген).

• Киім дизайнері
  • Сән үйінің  дизайнері
  • Тігін фабрикаларда дизайнер (модельер, конструктор)
  • Стилист-имиджмейкер