Бағдарламалар

Спорт және өнер факультеті / Дене мәдениеті кафедрасы / Магистратура

7M01404 - Дене шынықтыру және спорт

Course Image Спорт және өнер факультеті Дене мәдениеті кафедрасы

• Спорт қозғалысының тұтастығын дамытуға, салауатты өмір салтын қалыптастыруға бағытталған бұқаралық іс шараларды ұйымдастырады.
  • Оқу-танымдық тәжірибесіне сүйеніп, дене шынықтыру және спорт саласындағы педагогикалық, жаттықтырушылық, сауықтыру, басқару-ұйымдастырушылық, іс-әрекеттерінің тиімділігін арттырады.

Магистратураға түсетін университеттің түлектері білім беру бағдарламаларының топтары үшін кешенді тест тапсырады, олар шет тілінен тестін, білім беру бағдарламаларының кәсіби тестін, оқуға дайындықты анықтауға арналған тесттен тұрады. Магистратураға ағылшын тілінде білім алушылар білім беру бағдарламаларының топтары үшін кешенді ағылышын тілінде тест тапсырады және қазақ немесе орыс тілдерінде оқуға дайындықты анықтайтын (таңдау бойынша) тестілеуден өтеді. Магистратураға қабылдау жоғары білім берудің білім бағдарламаларын меңгерген тұлғалардың оқуға түсу емтихандарының нәтижелері бойынша конкурстық негізде жүзеге асырылады. Шетел азаматтарын магистратураға қабылдау ақылы негізде жүзеге асырылады.

• Kәсіби қызмет нысандарына орта білім беретін оқу орындары: мемлекеттік, қоғамдық, жеке меншік білім беру мекемелері (мектепке дейінгі, мектеп, техникалық және кәсіптік білім беретін, орта білімнен кейінгі оқу орындары), балалар спорт мектептері мен клубтары; мемлекеттік мекемелер, дене шынықтыру мен спорттық қызметті басқару ұйымдары болып табылады.