Жетістіктер

Кафедраның жетістіктері

Кафедраның қызмет еткен кезеңіндегі еңбек қызметі көптеген жетістіктермен ерекшеленеді. Біріншіден, ұстаздар қауымы болашақ медицина мамандарын дайындауға өлшеусіз үлес қосты. Кафедра оқытушылары жоғары кәсіпқойлығымен, сүйікті ісіне берілгендігімен және студенттердің оқу-танымдық құзіреттілігін аша білуімен ерекшеленеді, бұл университет басшылығы тарапынан да, жоғары оқу орындарының да Құрмет грамоталарымен және марапаттарымен бірнеше рет атап өтілді. министрліктер мен ведомстволар. Екінші жағынан, кафедраның профессорлық-оқытушылық құрамы ауқымды ғылыми-зерттеу жұмыстарын жүргізеді, атап айтқанда, бірқатар бағыттар бойынша көп қырлы зерттеулер жүргізілуде:

• метаболикалық синдромның генетикалық және әлеуметтік аспектілері;
  • тәжірибеде ішкі ағзалардың диффузды және ошақты зақымдануының патогенетикалық аспектілерін зерттеу;
  • жаңа туған нәрестелердегі жатырішілік патологияның алдын алу және диагностикалау.
  • Түркістан аймағына қатысты аурулардың патоморфогенетикалық аспектілері.

Зерттеу нәтижелері кафедра қызметкерлері мен студенттерінің көптеген басылымдарында көрсетілген.

Қазіргі уақытта оқу процесін жақсарту мақсатында бөлім қызметкерлері аралас оқыту технологиясын енгізу және жасанды интеллектті қолдану негізінде студенттердің дербес оқу және ғылыми-зерттеу іс-әрекеттерін арттыру үшін жоғары сапалы интерактивті цифрлық контентті, цифрлық құралдар мен қызметтерді пайдалану бойынша жұмыс жүргізуде. жүйелер, медиа ресурстары мен қызметтері.

Студенттеріміздің жетістіктері

2023-2024 оқу жылы да студенттеріміз үшін жемісті болды. Олар жаңа белестерді бағындырды, марапаттарға ие болды және тамаша табыстарға жетті.

Ағымдағы оқу жылының бірінші жарты жылдығының қорытындысы бойынша Ташкент мемлекеттік стоматологиялық институты мен Самарқанд мемлекеттік медицина институтында өткен халықаралық пәндік олимпиадаларда 3 оқушы жүлделі орындарға ие болды.

2023 жылдың 04-05 қарашасында Қазақстандық медицина студенттері қауымдастығының (KazMSA) университет филиалы Қазақстан Республикасының медициналық ЖОО арасында олимпиада ұйымдастырып, сәтті өткізді.