Білім беру мақсаттары мен жетістіктері

• Басты бет

Білім беру мақсаттары

Білім беру мақсаттары: Бүгінгі таңда кафедраның оқытушы-профессор құрамы оқу үрдісіне жаңа инновациялық тәсілдерді кеңінен ендіру мақсатында электрондық оқулықтар, оқу құралдарын әзірлеу үстінде.

Оқытушы-профессор құрамының  сапалы дәрігерлер дайындаумен қатар тәжірибелік денсаулық саласында көрсетіп келе жатқан жәрдемі үлкен. Ата-аналарға арналған жаднамалар жазылып таратылуда. Кафедраның аға буын қызметкерлері болашақ дәрігерлер дайындауда мамандардың кәсіби негізін қалайтын пәндерден білім беріп қана қоймай, кафедра оқытушыларының ғылыми педагогикалық дәрежелерін жетілдіруде де қомақты үлес қосуда.

Қазіргі күнде кафедраның ғылыми бағыты адам ағазаларының патологиясы тақырыбына байланысты ғылыми-зерттеу жұмыстарын жалғастыруда.