Диссертациялық жұмысты алдын-ала қорғау

• 17.05.2024

Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінде 6D011700 - Қазақ тілі мен әдебиеті мамандығы бойынша философия докторы (РhD) дәрежесін алу үшін Каваклы Мехметтің «Тұлғаның құндылықтық бағдарларын қалыптастыру арқылы қазақ тілін оқыту әдістемесі (5-7-сынып)» тақырыбындағы диссертациясын кафедралық талқылау.

Диссертация Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінде орындалған.

Қорғау тілі – қазақ тілі.

Ғылыми жетекшілері:

Дәулетбекова Ж.Т. – педагогика ғылымдарының докторы, доцент. Қазақстан-Британ техникалық университеті, Алматы қ., Қазақстан Республикасы.

Исаева Ж.И. – филология ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор. Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті, Түркістан қ., Қазақстан Республикасы.

Шетелдік ғылыми жетекші:

Ылгын А. – филология ғылымдарының докторы, доцент. Ыстанбұл университеті, Ыстанбұл қ, Түркия Респуликасы.

Ресми рецензенттер:

Қошанова Н. – филология ғылымдарының кандитады, доцент. Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті, Түркістан қ., Қазақстан Республикасы.

Мыңбаева А.П. – PhD, ОҚМПУ, Шымкент қ., Қазақстан Республикасы.

Диссертацияны алдын ала қорғау 2024 жылғы 27 мамыр күні сағат 10.00-де, мына мекен-жайда өтеді: 161200, Түркістан қаласы, Қазыбек би данғылы, 216. Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті, №4 ғимарат, №314 ауд.