Диссертациялық жұмысты алдын-ала қорғау

• 18.06.2024

Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінде 8D10111-«Медицина» білім беру бағдарламасы бойынша философия докторы (PhD)  дәрежесін алу үшін Серікбаева Салтанат Жақсылыққызы «COVID-19 коронавирустық инфекциямен ауырғандардың танымдық     бұзылыстарын гирудотерапияның әсерін негіздеу» тақырыбындағы диссертациялық жұмысын алдын-ала қорғау. Диссертация Қожа Ахмет Ясауи атындағы атындағы Халықаралық қазақ-түрік унисерситетінде орындалған.

Қорғау тілі - қазақ тілі.

Отандық ғылыми кеңесшілері:

Абуова Гульжан Наркеновна – профессор, PhD, м.ғ.к., жұқпалы аурулар және дерметовенерология  кафедрасының меңгерушісі ОҚМА Шымкент қ., Қазақстан Республикасы

Қайшыбаева Г.С.– медицина ғылымдарының кандитаты, Қазақстан Республикасы

Шетелдік ғылыми кеңесшісі:

Евгенй Робертович  Баранцевич медицина ғылымдарының докторы , академик РАН , Санкт Петербург қ., Ресей

Ресми рецензенттер:

Мустапаева Г.А. ОҚМА неврология, психология және психиатрия кафедрасының доценті, медицина ғылымдарының кандидаты. Шымкент қ., Қазақстан Республикасы

Қамытбекова К.Ж. – медицина ғылымдарының докторы, ОҚМА жұқпалы аурулар және дерматовенералогия кафедрасының доценті, Шымкент қ., Қазақстан Республикасы

Диссертацияны алдын-ала қорғау 2024 жылы 28 сәуір сағ 14.00-де өтеді. Мекен жайы: 161200, Түркістан қаласы, Б. Саттарханов даңғылы, 29. Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті, №2 ғимарат,  411 аудитория.