Диссертациялық жұмысты алдын-ала қорғау

• 08.04.2024

Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінде 8D10110-«Медицина» білім беру бағдарламасы бойынша философия докторы (PhD)  дәрежесін алу үшін Саруаров Ерболат Ғалымжанұлының «Түркістан қаласы тұрғындарының жүрек-қан тамыр жүйесі аурулары бойынша қауіптілік көрсеткішіне байланысты өмір сүру сапасының бағалану деңгейі»  тақырыбындағы диссертациялық жұмысын алдын-ала қорғау. Диссертация Қожа Ахмет Ясауи атындағы атындағы Халықаралық қазақ-түрік унисерситетінде орындалған.

Қорғау тілі - қазақ тілі.

Отандық ғылыми кеңесшілері:

Нускабаева Г.О. - медицина ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор
Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті, Медицина факультеті, «Арнайы клиникалық пәндер» кафедрасы, Түркістан қ., Қазақстан Республикасы

Гаипов А.Э. - медицина ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор
Назарбаев Университеті, Медицина мектебі, «Медицина» кафедрасы, Астана қ., Қазақстан Республикасы

Шетелдік ғылыми кеңесшісі:

Юсуф Өзкүл – профессор, доктор
Эрджиес университеті, Кайсери қ., Түркия Республикасы

Ресми рецензенттер:

Асанова Г. – медицина ғылымдарының кандидаты, доцент.
«Оңтүстің Қазақстан Медицина Академиясы» АҚ, Шымкент қ., Қазақстан Республикасы

Ишигов И. – медицина ғылымдарының докторы, профессор
Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті, Түркістан қ., Қазақстан Республикасы

Диссертацияны алдын-ала қорғау 2024 жылы 18 сәуір сағ 11.00-де өтеді. Мекен жайы: 161200, Түркістан қаласы, Б. Саттарханов даңғылы, 29. Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті, №2 ғимарат,  110 аудитория.