СТРАТЕГИЯЛЫҚ СЕССИЯ МЕН ТӘУЕКЕЛ МЕНЕДЖМЕНТІ БОЙЫНША ОҚУ КУРСЫ ӨТТІ

• 19.04.2024 17:06
  • Стратегиялық даму, рейтинг және сапа орталығы

Ясауи Университеті Шымкент кампусы Жоғары медициналық білімнен кейінгі білім беру факультетінде қызметкерлермен комплаенс-офицері, тәуекел-менеджері Кырыкбаев М.Т.,  Стратегиялық даму, рейтинг және сапа орталығының (СРСО) басшысы Кырыкбаева С.С стратегиялық сессия және жоғары білім және ғылым ұйымдарында тәуекелдерді басқару негіздері бойынша оқу курсын өткізді.

Кездесу барысында стратегиялық сессия және тәуекел менеджменті бойынша оқыту, жедел менеджментті жақсарту жобаларын талқылау, стратегиялық дамуын талқылау, қызметін жетілдіру трендтері мен мүмкіндіктері қарастырылды.

Сонымен қатар, комплаенс-офицері, тәуекел-менеджері Кырыкбаев М.Т қызметкерлерге тәуекелдерді басқару негіздері бойынша түсіндіру жұмыстарын жүргізді. Қауіпсіздік мәдениетін бағалау және университеттің комплаенс қызметінің өзекті мәселелері қамтылды. Сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатты сақтау жөніндегі жыл сайынғы декларация бойынша ақпарат берілді. Қызметкерлер сыбайлас жемқорлыққа  қарсы іс-қимыл бойынша жадынамамен таныстырылды.

Стратегиялық даму, рейтинг және сапа орталығы және комплаенс-офицері, тәуекел-менеджері