МАҢЫЗДЫ МЕМОРАНДУМҒА ҚОЛ ҚОЙЫЛДЫ

• 23.05.2024

Бүгін университетіміз  бен Низами атындағы Ташкент мемлекеттік педагогикалық университеті арасында өзара ынтымақтастық бойынша  меморандумға қол қойылды.

Басты мақсат – жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім, ғылым, мәдениет және өнер, ғылыми-зерттеу салаларындағы ынтымақтастықты дамыту және тараптар арасындағы өзара тиімді қарым-қатынастарды нығайту.

Айтулы келісімге университетіміздің ректоры Жанар Темірбекова мен Низами атындағы Ташкент мемлекеттік педагогикалық университетінің ректоры Абдугаппор Киргизбаев қол қойды.

Қос университеттің басшылары бұл құжат білім ордалардың өзара қарым-қатынасын нығайтып қана қоймай, екі ел арасындағы бауырластық пен сыйластықтың одан әрі арта түсуіне сеп болуына тілектес екендерін жеткізді.

Тараптар аталған келісім шарт аясында: Бакалаврлар, магистранттар, PhD докторанттармен алмасу, Қысқа және ұзақ мерзімді тағылымдамадан өту үшін профессорлық-оқытушылық құрам мен ғылыми қызметкерлермен алмасу, Профессор-оқытушылар құрамын тарта отырып, бірлескен ғылыми зерттеулер жүргізу, дәрістер оқуға тараптардың өкілдерін шақыру сияқты т.б маңызды істерді атқаруға келісті.

Жиын соңында екі университет басшылары кезекпен сый-сияпаттарын табыстап, ізгі тілектерін айтты.